UI Suite USWDS (3.0.0-alpha5) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: RSS feed
ne: आर एस एस फिड

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Email
ne: ईमेल

en: Create
ne: सिर्जना

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Medium
ne: माध्यम

en: Basic
ne: सामान्य

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: New
ne: नयाँ

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: mobile
ne: मोबाइल

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
