UI Suite USWDS (3.0.0-alpha6) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Search
br: Enklask

en: Menu
br: Lañser

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Your email address
br: Ho chomlec'h postel
