UI Suite USWDS (3.0.0-alpha6) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Next
os: Дарддæр

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: RSS feed
os: RSS-лентæ

en: Search
os: Агуырд

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
