UI Suite USWDS (3.0.0-alpha7) - en to eo translation catalogue (22 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: RSS feed
eo: RSS-fluo

en: Search
eo: Serĉu

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Create
eo: Kreu

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Custom
eo: Propra

en: Search settings
eo: Serĉa agordoj

en: Medium
eo: Medio

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj
