UI Suite USWDS (3.0.0-alpha7) - en to tr translation catalogue (62 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Previous
tr: Önceki

en: Next
tr: Sonraki

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: RSS feed
tr: RSS beslemesi

en: Search
tr: Ara

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Help
tr: Yardım

en: Menu
tr: Menü

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Email
tr: E-posta

en: Options
tr: Seçenekler

en: Create
tr: Oluştur

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Custom
tr: Özel

en: Search settings
tr: Arama ayarları

en: Medium
tr: Orta

en: Phone
tr: Telefon

en: By
tr: Yazar:

en: Example
tr: Örnek

en: Basic
tr: Temel

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Last
tr: Son

en: Close
tr: Kapat

en: First
tr: Birinci

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: New
tr: Yeni

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Sign up
tr: Kaydol

en: Main navigation
tr: Ana gezinti menüsü

en: No preview
tr: Önizleme yok

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: First sidebar
tr: İlk kenar çubuğu

en: Second sidebar
tr: İkinci kenar çubuğu

en: Your email address
tr: E-posta adresiniz

en: mobile
tr: mobil

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Status messages
tr: Durum mesajları

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Main page content
tr: Ana sayfa içeriği

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Text Formats
tr: Metin Biçimleri

en: Footer menu
tr: Alt bilgi menüsü

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: Site branding
tr: Site markası

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
tr: Henüz herhangi bir içerik tipi oluşturmadınız. Yeni bir içerik tipi eklemek için <a href="@create_content">içerik tipi oluşturma sayfasına</a> gidin.

en: Submitted by @author_name on @date
tr: @date tarihinde @author_name tarafından gönderildi

en: Primary admin actions
tr: Birincil yönetici eylemleri

en: User account menu
tr: Kullanıcı hesap menüsü

en: Links related to the active user account
tr: Etkin kullanıcı hesabı ile ilişkili bağlantılar

en: Site information links
tr: Site bilgileri bağlantıları

en: Site section links
tr: Site bölümleri bağlantıları
