UI Suite USWDS (3.0.0-alpha8) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Close
se: Gidde
