UI Suite USWDS (3.0.0-alpha8) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: - None -
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Search settings
ug: ئىزدەشنى تەڭشەش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Close
ug: يېپىش

en: First
ug: بىرىنچى

en: Menu settings
ug: تىزىملىك تەڭشەش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Text Formats
ug: تېكىست فورماتى
