UI Suite USWDS (3.0.0-alpha8) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: RSS feed
ur: آر ایس ایس فیڈ

en: Search
ur: تلاش

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Help
ur: مدد

en: Menu
ur: مینیو

en: Email
ur: ای میل
