UI Suite USWDS (3.0.0-alpha9) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Search
hy: Որոնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Search settings
hy: Որոնման կարգավորումներ

en: Basic
hy: Տարրական

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create_content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
