UI Suite USWDS (3.0.0-alpha9) - en to lv translation catalogue (55 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: RSS feed
lv: RSS plūsma

en: Search
lv: Meklēt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Help
lv: Palīdzība

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Email
lv: E-pasts

en: Options
lv: Iespējas

en: Create
lv: Izveidot

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Footer
lv: Kājene

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Search settings
lv: Meklēšanas iestatījumi

en: Medium
lv: Vidējs

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: By
lv: Autors

en: Example
lv: Piemērs

en: Basic
lv: Pamata

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Last
lv: Pēdējā

en: Close
lv: Aizvērt

en: First
lv: Pirmā

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: New
lv: Jauns

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Sign up
lv: Pieteikties

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: No preview
lv: Nav priekšskatījuma

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Your email address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: mobile
lv: mobilā

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Secondary menu
lv: Sekundārā izvēlne

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Text Formats
lv: Teksta Formāti

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Links related to the active user account
lv: Saites, kas saistītas ar aktīvo lietotāja kontu

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites
