UI Suite USWDS (3.0.0-alpha11) - en to ast translation catalogue (24 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: RSS feed
ast: Feed RSS

en: Search
ast: Guetar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Updated
ast: Anováu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Options
ast: Opciones

en: Create
ast: Crear

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Search settings
ast: Preferencies de gueta

en: Medium
ast: Mediu

en: Basic
ast: Básicu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Close
ast: Zarrar

en: Menu settings
ast: Preferenciés del menú
