UI Suite USWDS (3.0.0-alpha11) - en to et translation catalogue (58 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Description
et: Kirjeldus

en: RSS feed
et: RSS-voog

en: Search
et: Otsing

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Updated
et: Uuendatud

en: Email
et: E-kiri

en: Options
et: Valikud

en: Create
et: Loo

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Footer
et: Jalus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Search settings
et: Otsimise sätted

en: Medium
et: Keskmine

en: Phone
et: Telefon

en: Basic
et: Lihtne

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Last
et: Viimane

en: Close
et: Sulge

en: First
et: Esimene

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: New
et: Uus

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: No preview
et: Eelvaade puudub

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Your email address
et: Sinu e-posti aadress

en: mobile
et: mobiilne

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Links related to the active user account
et: Aktiivse kasutajaga seotud lingid

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid
