UI Suite USWDS (4.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (17 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Previous
ml: മുന്നത്തെ

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: Description
ml: വിവരണം

en: RSS feed
ml: ആർ.എസ്.എസ്. ഫീഡുകൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: Help
ml: സഹായം

en: Menu
ml: മെനു

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Links related to the active user account
ml: സജീവമായ ഉപയോക്തൃ അക്കൗണ്ടുമായി ബന്ധപ്പെട്ട ലിങ്കുകൾ

en: Site information links
ml: സൈറ്റ് വിവരങ്ങൾ അടങ്ങിയ ലിങ്കുകൾ
