UI Suite USWDS (4.0.0-alpha2) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ
