UI Suite USWDS (4.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (39 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: RSS feed
bo: RSS ཡི་བསྡུས་བརྗོད

en: Search
bo: འཚོལ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Search settings
bo: འཚོལ་བཤེར་སྒྲིག་འགོད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Example
bo: དཔེར་ན།

en: Basic
bo: སྤྱི་བཏང

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: First
bo: དང་པོ

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: New
bo: གསར་བ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Secondary menu
bo: འདེམས་བྱང་ཕལ་བ

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Highlighted
bo: མངོན་གསལ་ཅན

en: Text Formats
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་བཞག
