UI Suite USWDS (4.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (34 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: RSS feed
km: មតិ​ព័ត៌មាន RSS

en: Search
km: ស្វែងរក

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Create
km: បង្កើត

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Footer
km: បាតកថា

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Search settings
km: ​កំណត់​ការ​ស្វែងរក

en: Medium
km: មធ្យម

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Close
km: បិទ

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: Text Formats
km: ទ្រង់ទ្រាយ​អត្ថបទ
