UI Suite USWDS (4.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (56 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: RSS feed
cs: RSS zdroj

en: Search
cs: Hledat

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Help
cs: Nápověda

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Email
cs: E-mail

en: Options
cs: Možnosti

en: Create
cs: Vytvořit

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Footer
cs: Patička

en: Custom
cs: Vlastní

en: Search settings
cs: Nastavení vyhledávání

en: Medium
cs: Střední

en: Phone
cs: Telefon

en: By
cs: Od

en: Example
cs: Příklad

en: Basic
cs: Základní

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Last
cs: Poslední

en: Close
cs: Zavřít

en: First
cs: První

en: Completed
cs: Dokončené

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: New
cs: Nové

en: Tabs
cs: Záložky

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Your email address
cs: Vaše e-mailová adresa

en: mobile
cs: mobilní

en: Available components
cs: Dostupné komponenty

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Secondary menu
cs: Sekundární menu

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Text Formats
cs: Textové formáty

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Links related to the active user account
cs: Odkazy týkající se aktivního uživatelského účtu

en: Site information links
cs: Odkazy na informace o webu

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu
