UI Suite USWDS (4.0.0-rc1) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: RSS feed
mk: RSS-канал

en: Search
mk: Барање

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Help
mk: Помош

en: Search settings
mk: Поставувања за пребарувањето
