UI Suite USWDS (4.0.0-rc1) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: Search
sq: Kërko

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Name
sq: Emri

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: Create
sq: Krijo

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Search settings
sq: Rregullimet e kërkimit

en: Medium
sq: Mesatar

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Menu settings
sq: Rregullimet e menusë
