UI Suite USWDS (4.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (65 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: RSS feed
sv: RSS-flöde

en: Search
sv: Sök

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu
sv: Meny

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Email
sv: E-post

en: Options
sv: Alternativ

en: Create
sv: Skapa

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Footer
sv: Sidfot

en: Custom
sv: Anpassad

en: Search settings
sv: Inställningar för sökning

en: Medium
sv: Mellan

en: Phone
sv: Telefon

en: By
sv: Av

en: Example
sv: Exempel

en: Basic
sv: Grundläggande

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Last
sv: Sista

en: Close
sv: Stäng

en: First
sv: Första

en: Completed
sv: Slutförd

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: New
sv: Ny

en: Tabs
sv: Flikar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Sign up
sv: Anmäl

en: Step
sv: Steg

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Second sidebar
sv: Andra sidospalten

en: Your email address
sv: Din e-postadress

en: mobile
sv: mobil

en: Available components
sv: Tillgängliga komponenter

en: Pagination
sv: Paginering

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Text Formats
sv: Textformat

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Primary menu
sv: Primär meny

en: Hero
sv: Herobild

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sv: Du har inte skapat någon innehållstyp ännu. Gå till sidan <a href="@create_content">skapa innehållstyp</a> för att lägga till en ny innehållstyp.

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto

en: Links related to the active user account
sv: Länkar relaterade till det aktiva användarkontot

en: Site information links
sv: Länkar för information om webbplats

en: Site section links
sv: Länkar för sektion i webbplats
