UI Suite USWDS (4.0.0) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: RSS feed
af: RSS-voer

en: Search
af: Soek

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Options
af: Opsies

en: Create
af: Skep

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: Search settings
af: Soek-instellings

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: Secondary menu
af: Sekondêre kieslys
