UI Suite USWDS (4.0.0) - en to pa translation catalogue (14 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: RSS feed
pa: RSS ਫੀਡ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Search settings
pa: ਖੋਜ ਸੈਟਿੰਗ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Add new comment
pa: ਨਵੀਂ ਟਿੱਪਣੀ ਸ਼ਾਮਿਲ ਕਰੋ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ
