UI Suite USWDS (4.0.0) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Help
sk: Pomoc

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Email
sk: E-mail

en: Options
sk: Nastavenia

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Footer
sk: Päta

en: Custom
sk: Vlastná

en: Search settings
sk: Nastavenia vyhľadávania

en: Medium
sk: Stredná

en: Phone
sk: Telefón

en: Example
sk: Príklad

en: Basic
sk: Základné

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Last
sk: Posledné

en: Close
sk: Zatvoriť

en: First
sk: Prvý

en: Completed
sk: Ukončená

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Tabs
sk: Záložky

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Step
sk: Krok

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Your email address
sk: Vaša emailová adresa

en: Available components
sk: Dostupné komponenty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu
