UI Suite USWDS (4.0.1) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: RSS feed
be: RSS-канал

en: Search
be: Пошук

en: - None -
be: - Нічога -

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Help
be: Дапамога

en: Menu
be: Меню

en: Updated
be: Абноўлена

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Options
be: Налады

en: Create
be: Стварыць

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Search settings
be: Налады пошуку

en: Medium
be: Сярэдні

en: Basic
be: Асноўны

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: First sidebar
be: Першая калонка

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Secondary menu
be: Дапаможнае меню

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: Text Formats
be: Тэкставыя Фарматы

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
