UI Suite USWDS (4.0.1) - en to kn translation catalogue (26 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Previous
kn: ಹಿಂದಿನ

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Example
kn: ಉದಾಹರಣೆ

en: Basic
kn: ಮೂಲಭೂತ

en: Last
kn: ಕೊನೆಯ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: First
kn: ಮೊದಲ

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: New
kn: ಹೊಸ

en: Tabs
kn: ಹಾಳೆಗಳು
