UI Suite USWDS (4.0.1) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Next
mg: Manaraka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: - None -
mg: - Tsy misy -

en: Help
mg: Fanampiana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Medium
mg: Antonony

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Highlighted
mg: Vaomarika
