UI Suite USWDS (4.0.1) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: RSS feed
mn: RSS оруулга

en: Search
mn: Хайх

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: Email
mn: Имэйл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Medium
mn: Дундаж

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
