UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: error
am: ስህተት

en: Tags
am: መለያዎች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Error
am: ስህተት

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: help
am: እርዳታ

en: comment
am: አስተያይት

en: info
am: መረጃ
