UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: On
be: На

en: error
be: памылка

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: settings
be: налады

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: link
be: спасылка

en: Error
be: Памылка

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Heading
be: Загаловак

en: Warning
be: Увага

en: Items
be: Элементы

en: Media
be: Мультымедыя

en: help
be: даведка

en: comment
be: каментар

en: info
be: Інфармацыя

en: No link
be: Няма спасылкі

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
be: Выкарыстоўвайце тэгі для групавання артыкулаў па катэгорыях на падобныя тэмы
