UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: error
bs: greška

en: Tags
bs: Tagovi

en: Image
bs: Slika

en: Label
bs: Oznaka

en: Error
bs: Greška

en: comment
bs: komentar

en: No link
bs: bez linka
