UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: help
dz: གྲོགས་རམ།

en: comment
dz: བསམ་བཀོད།
