UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: On
eo: Ŝaltita

en: error
eo: eraro

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Large
eo: Granda

en: Error
eo: Eraro

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Items
eo: Eroj

en: help
eo: helpo

en: comment
eo: komento

en: info
eo: informo
