UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to et translation catalogue (33 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: On
et: Sees

en: error
et: veateade

en: Tags
et: Sildid

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: settings
et: sätted

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Large
et: Suur

en: Icon
et: Ikoon

en: Error
et: Viga

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Heading
et: Pealkiri

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Items
et: Kirjed

en: Media
et: Meedia

en: help
et: abi

en: comment
et: kommentaar

en: cancel
et: katkesta

en: Collection
et: Autorikollektsioon

en: No link
et: Link puudub

en: Card
et: Kaart

en: Emergency
et: Hädaabi

en: Alert
et: Hoiatus

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.
