UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to eu translation catalogue (23 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: error
eu: errorea

en: Tags
eu: Etiketak

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: settings
eu: ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Large
eu: Handia

en: link
eu: esteka

en: Error
eu: Errorea

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Warning
eu: Kontuz

en: Items
eu: Elementuak

en: help
eu: laguntza

en: comment
eu: iruzkina

en: No link
eu: Loturarik ez

en: Emergency
eu: Larrialdia

en: Alert
eu: Alerta
