UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to gu translation catalogue (16 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: On
gu: ચાલુ

en: error
gu: ભુલ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Large
gu: મોટું

en: Error
gu: ભુલ

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: info
gu: માહિતી

en: No link
gu: કડી નથી

en: Emergency
gu: કટોકટી

en: Alert
gu: ચેતવણી
