UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: comment
ht: kòmantè

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ht: Itileze tag yo pou groupe atik ki sanble pou mete yo nan menm kategori.
