UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: error
hy: սխալ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Large
hy: Մեծ

en: Error
hy: Սխալ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Items
hy: Տարրեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: info
hy: տեղեկություն

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:
