UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: error
jv: salah

en: Tags
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: settings
jv: setelan

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Large
jv: Gedhe

en: Icon
jv: Ikon

en: link
jv: pranālā

en: Error
jv: Salah

en: Heading
jv: Irahan

en: Warning
jv: Weling

en: Items
jv: Item

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.
