UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: On
lv: Aktīvs

en: error
lv: kļūda

en: Tags
lv: Birkas

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: settings
lv: iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Large
lv: Liels

en: Icon
lv: Ikona

en: link
lv: saite

en: Error
lv: Kļūda

en: Off
lv: Izslēgts

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Items
lv: Vienumi

en: Media
lv: Multivide

en: help
lv: palīdzība

en: comment
lv: komentārs

en: cancel
lv: atcelt

en: info
lv: informācija

en: No link
lv: Nav saites

en: Card
lv: Kartiņa

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.
