UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: error
mg: hadisoana

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy
