UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: On
nn: På

en: error
nn: feil

en: Image
nn: Bilete

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Error
nn: Feil

en: Off
nn: Av

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Items
nn: Element

en: help
nn: hjelp

en: comment
nn: kommentar

en: cancel
nn: avbryt

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nn: Bruk stikkord for å gruppera artiklar om same emne i kategoriar.
