UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Tags
ps: بچوي

en: Image
ps: انځور

en: Center
ps: منځ

en: settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Error
ps: تیروتنه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Items
ps: توکي

en: Media
ps: رسنۍ

en: Alert
ps: خبراوى
