UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: On
sk: Zapnúť

en: error
sk: chyba

en: Tags
sk: Značky

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: settings
sk: nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Large
sk: Veľké

en: Icon
sk: Ikona

en: link
sk: odkaz

en: Error
sk: Chyba

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Heading
sk: Nadpis

en: Success
sk: Úspech

en: Warning
sk: Varovanie

en: Items
sk: Položky

en: Media
sk: Médiá

en: help
sk: pomocník

en: comment
sk: komentár

en: cancel
sk: zrušiť

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: No link
sk: Žiadny odkaz

en: Emergency
sk: Stav núdze

en: Alert
sk: Výstrahy

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Modal
sk: Modálny
