UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: error
sr: грешка

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: link
sr: линк

en: Error
sr: Грешка

en: Footer
sr: Подножје

en: info
sr: информација
