UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: error
ta: வழு

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Error
ta: வழு

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: help
ta: உதவி
