UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to ta translation catalogue (28 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: On
ta: சரி

en: error
ta: பிழை

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Image
ta: படம்

en: Center
ta: மையம்

en: settings
ta: அமைப்புகளை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Large
ta: பெரியது

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Error
ta: பிழை

en: Off
ta: இல்லை

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Heading
ta: தலைப்பு

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Items
ta: உருப்படிகள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: help
ta: உதவி

en: comment
ta: கருத்து

en: info
ta: தகவல்

en: No link
ta: இணைப்பில்லை

en: Emergency
ta: அவசரம்

en: Alert
ta: சமிக்சை
