UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.0) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: error
te: సమస్య

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Image
te: బొమ్మ

en: settings
te: అమరికలు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Error
te: సమస్య

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Items
te: అంశాలు

en: help
te: సహాయం

en: comment
te: వ్యాఖ్య

en: cancel
te: రద్దుచేయి

en: info
te: సమాచారం
