UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to ml translation catalogue (13 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Type
ml: തരം

en: On
ml: ഓൺ

en: error
ml: പ്രശ്നം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Warning
ml: മുന്നറിയിപ്പ്

en: info
ml: വിവരം
