UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: On
af: Op

en: error
af: fout

en: Tags
af: Etikette

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: settings
af: verstellings

en: Default
af: Verstek

en: Large
af: Groot

en: Error
af: Fout

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Warning
af: Waarskuwing

en: help
af: hulp

en: comment
af: kommentaar
