UI Suite USWDS Paragraphs (4.0.1) - en to ast translation catalogue (16 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: error
ast: fallu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Large
ast: Grande

en: Error
ast: Fallu

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Heading
ast: Encabezáu

en: Items
ast: Elementos
